Usługi księgowe dla firm

Sprawdź nasz cennik i promocje

Outsourcing księgowy dla firm to rozwiązanie zarówno dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Nawiązując współpracę z nami, powierzasz rachunkowość i podatki profesjonalistom. Kompleksowa obsługa księgowa oferowana przez Biuro Rachunkowe MKF to całkowity zakres usług, który w pełni odciąży Twoją firmę. Zapewniamy również kontrolę wewnętrznego działu księgowości – zadbamy o zgodność z bieżącymi zmianami prawnymi, umowami i regulaminami.

Biuro Rachunkowe
MKF Sp. z o.o.

Nasza firma to biuro rachunkowe, księgowe oraz doradcze. Podstawowe cele to całościowa obsługa księgowa, profesjonalne doradztwo oraz wsparcie pozwalające na sprawne i efektywne administrowanie. Znajdziesz nas w Gnieźnie oraz Poznaniu.

Zajmujemy się bieżącą obsługą księgową

Działamy na rzecz podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności i formie prawnej, raportowaniem właścicielskim, doradztwem w zakresie rachunkowości – podatków – kadr – płac oraz kontrolą poprawności pracy działu księgowego w Twojej firmie.

Innowacyjne rozwiązania finansowe

dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Należymy do programu C.I.K. ​– jesteśmy wpisani na Listę Certyfikowanych Biur Księgowych.

Poniżej znajdziesz usługi księgowe oferowane przez nas.

Outsourcing kadr i płac w przedsiębiorstwie – Gniezno, Poznań

Outsourcing kadrowo-płacowy to stabilność, pewność, bezpieczeństwo i fachowa obsługa. Zewnętrzne usługi kadrowe dla firm to częsty wybór dynamicznych, szybko rozwijających się przedsiębiorstw. To firmy, które konkretnie określają swoje cele i nieustannie do nich dążą.

Prowadzenie dokumentacji kadrowej, raporty, rejestracje i ewidencjonowanie przy ciągłych zmianach nie jest problemem dla żadnego biznesu, który wybrał outsourcing kadr i płac. W Biurze Rachunkowym MKF zapewniamy brak ryzyka, pewność, efektywność, stały kontakt, wsparcie, wiedzę i doświadczenie.

Nasze usługi kadrowo-płacowe dostępne są tylko dla ograniczonej liczby firm – tak, aby zawsze oferować najwyższą dokładność i sprawność pracy. Klient to nasz priorytet i poświęcamy mu tyle czasu, ile potrzeba.

Do największych zalet outsourcingu oferowanego przez naszą firmę można zaliczyć:

 • brak konieczności tworzenia nowego stanowiska w firmie, a więc także oszczędność środków związanych z rekrutacją i pensjami dla zatrudnionego specjalisty,
 • możliwość korzystania z pojedynczych usług lub stałej obsługi księgowej,
 • odpowiedzialność za tworzone dokumenty jest przeniesiona na firmę zajmującą się outsourcingiem księgowym,
 • specjaliści od księgowości i rachunkowości stale aktualizują swoją wiedzę, dzięki czemu możliwe jest przygotowywanie rozliczeń zgodnie z obowiązującym prawem,
 • dostępność systemów online, które pozwalają na zarządzanie finansami bez wychodzenia z domu, w przejrzysty sposób.

Oferta księgowości w Gnieźnie, Poznaniu, Swarzędzu

Biuro Rachunkowe MKF w Gnieźnie z oddziałem w Poznaniu to księgowość dla firm z całej Wielkopolski. Z nami nie musisz utrzymywać wewnętrznych działów księgowych. Czy to usługi podatkowe, czy rachunkowe lub kadrowo-płacowe – w naszym biurze wszystko będzie gotowe terminowo, całkowicie poza Twoją spółką.

Usługi Biura Rachunkowego MKF to także profesjonalne konsultacje i pełne wsparcie merytoryczne. Doradztwem zajmuje się wykwalifikowana kadra, która na bieżąco śledzi aktualizacje prawne standardów księgowych. Z nami możesz w zupełności skupić się na rozwoju przedsiębiorstwa, bez wątpliwości co do poprawności wyliczeń.

Poznań, Gniezno – kompleksowe usługi księgowe – cennik

Współpraca z naszym biurem rachunkowym to gwarancja całkowitej znajomości prawa podatkowego, rachunkowości i nie tylko. Z nami możesz liczyć na rzetelne, kompleksowe prowadzenie teczek osobowych pracowników, przygotowywanie wniosków do urzędu pracy, świadectw pracy, naliczanie wynagrodzeń czy przesyłanie do ZUS deklaracji rozliczeniowych.

Zajmiemy się wszystkim, czego potrzebuje dane przedsiębiorstwo – z indywidualnym podejściem. Cennik usług kadrowo-płacowych i księgowych znajduje się na naszej stronie internetowej. W jakim zakresie działamy? To między innymi:

 • księgi przychodów i rozchodów – sporządzanie deklaracji rozliczeniowej, prowadzenie ewidencji czy przygotowanie zeznań PIT i wysyłka do Urzędu Skarbowego;
 • ewidencja ryczałtowa – prowadzenie ewidencji przychodów, VAT, wyposażenia i wykazu środków trwałych;
 • księgi handlowe – prowadzenie ksiąg rachunkowych, rejestracja spółek, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych, opracowanie zakładowego planu kont;
 • obsługa kadr i płac – miesięczne sporządzanie list płac, umów, świadectw pracy, prowadzenie akt osobowych, rejestru badań i szkoleń BHP;
 • podatki/VAT – sporządzanie deklaracji CIT i PIT, prowadzenie rozliczeń VAT;
 • RODO – przygotowanie firmy do przetwarzania danych osobowych prowadzone we współpracy z kancelarią prawną;
 • dodatkowe usługi księgowe – reprezentowanie klienta w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i urzędzie skarbowym, opracowywanie wniosków kredytowych, złożenie wniosku do CEIDG-1 czy sporządzenie deklaracji PCC;
 • konsultacja z księgowym – zaproponujemy i wspólnie opracujemy korzystne rozwiązania księgowe i zapewnimy wsparcie merytoryczne;
 • doradztwo finansowe – działamy również w zakresie doradztwa, by pozwolić naszym klientom całkowicie czerpać z wiedzy, którą mamy do zaoferowania.

Księgowość online – Biuro Rachunkowe MKF

Świadczymy usługi księgowe dla firm w Wielkopolsce, szczególnie w Gnieźnie i w Poznaniu, gdzie znajdują się nasze oddziały. Księgowość online jest jednak ofertą, którą możemy wykonać dla przedsiębiorstwa w dowolnym miejscu w Polsce. Korzystamy z innowacyjnych systemów i profesjonalnych narzędzi, by zapewnić wygodny dostęp do danych i szybki wgląd w naszą pracę.

Gwarantujemy również łatwy, sprawny kontakt z naszym biurem każdego dnia. Usługi księgowe dla firm online to także oszczędność czasu i pieniędzy. Od dziś nie musisz utrzymywać działu kadr i księgowości ani jeździć do firm, które outsourcingiem zajmują się wyłącznie stacjonarnie.

Usługi księgowości MKF w Gnieźnie i w Poznaniu Oferta

Usługi księgowe dla klienta indywidualnego w Gnieźnie

Usługi księgowe w Gnieźnie, Poznaniu i Swarzędzu ułatwiają indywidualnym klientom rozliczenia podatkowe. Uwzględniamy wszelkie ulgi w wysokości podatków i zapewniamy poprawność wyliczeń. Pomagamy także w rozliczeniu z urzędem skarbowym dochodów uzyskanych poza granicami Polski. Zajmiemy się również podatkiem od czynności cywilnoprawnych.

Pełna księgowość – usługi księgowe w Poznaniu i Gnieźnie – Wielkopolska

Prowadzenie ewidencji środków trwałych, ksiąg rachunkowych, deklaracji podatkowych, archiwizacja dokumentów – dlaczego warto zdecydować się na outsourcing takich usług? Korzystanie z oferty biura rachunkowego to szansa dla firm na szybszy rozwój. Co zyskują przedsiębiorstwa, które wybierają biura rachunkowe? Najważniejsze atuty takiego rozwiązania to:

 • szybkość, profesjonalizm, uczciwość i sumienność wykonania usług księgowych;
 • dokładne, poprawne prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz innych dokumentów;
 • bezpieczeństwo – pewność całkowitej zgodności z prawem, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i bieżącym monitorowaniu aktualizacji przepisów;
 • zaoszczędzony czas i pieniądze przedsiębiorców;
 • łatwy kontakt i sprawne otrzymywanie wszelkich niezbędnych informacji;
 • kompleksowa obsługa z całego zakresu księgowości;
 • pełna ochrona poufnych danych;
 • transparentność wykonywania usług księgowych;
 • odciążenie klienta poprzez przeniesienie księgowości poza firmę i zniesienie odpowiedzialności z przedsiębiorcy;
 • reprezentacja firmy przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i urzędem skarbowym;
 • bieżące wsparcie merytoryczne.

Jeśli potrzebujesz usług księgowych jak prowadzenie ewidencji środków trwałych, składanie deklaracji podatkowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów czy sprawozdań finansowych – outsourcing usług księgowych w Biurze Rachunkowym MKF to gwarantowany komfort i stabilna współpraca.

Usługi księgowe – Gniezno, Wielkopolska – konsultacje

Nasze biuro księgowe oferuje także konsultacje lub doradztwo – z nami nie będziesz się obawiać kontaktu z urzędem skarbowym, a liczne faktury sprzedaży przestaną sprawiać problemy w dziale księgowości.

Czy to deklaracje podatkowe, czy prowadzenie ksiąg rachunkowych – oferujemy też monitorowanie pracy wewnętrznego zespołu. Pragniemy dać naszym klientom pewność, że jakość usług księgowych w przedsiębiorstwie jest odpowiednia, a rozliczanie zgodne z aktualnymi regulacjami prawnymi.

Księgowość dla firm – profesjonalne biuro rachunkowe

Pełna księgowość w formie outsourcingu może budzić dyskomfort. Prowadzenie akt osobowych pracowników, ksiąg rachunkowych czy sporządzanie sprawozdań finansowych to praca z danymi o dużej poufności. W Biurze Rachunkowym MKF zdajemy sobie sprawę z tego, jaka odpowiedzialność leży na naszych barkach.

Wyróżniamy się szczegółową znajomością RODO i konsultacjami związanymi z ochroną danych osobowych. Współpraca z nami jest więc inwestycją w to, że dane trafią w bezpieczne miejsce – do zaufanej, profesjonalnej firmy. Co więcej, podpisujemy również klauzulę poufności – by nasz klient na pewno poczuł się bezpiecznie.

Ile kosztują usługi księgowości w Gnieźnie?

Z naszej oferty mogą korzystać nie tylko przedsiębiorcy z Wielkopolski, ale również z całego kraju. Zapewniamy fachową księgowość w trybie online, która ułatwi prowadzenie biznesu właścicielom małych, średnich, a nawet dużych firm. Ile jednak kosztuje pełna księgowość zewnętrzna? Czy można korzystać z poszczególnych usług?

Cennik usług księgowych


Cennik usług księgowych

Przede wszystkim – w Biurze Rachunkowym MKF nie usłyszysz o żadnych dodatkowych opłatach. Ceny naszych usług znajdują się na stronie internetowej, w zakładce „cennik” – jak na dłoni. Oczywiście, za każdym razem dokładną cenę ustalamy indywidualnie. Koszty naszych usług różnią się m.in. w zależności od tego, czy korzystasz z pojedynczych działań, czy ze stałej obsługi księgowo-rachunkowej.

Bez problemu wykonamy również poszczególne czynności księgowe. Jeśli interesuje Cię jedynie składanie deklaracji podatkowych, wniosków kredytowych czy tworzenie planu kont – z przyjemnością o to zadbamy.

Outsourcing księgowy – dla kogo?

Korzystanie z usług biura rachunkowego nie jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Przypominamy, że przygotowanie odpowiednich dokumentów lub sporządzanie rozliczeń podatkowych to jedne z usług, które wykonujemy także dla osób fizycznych. Naszym priorytetem jest pełna współpraca z klientem i zaspokojenie każdej potrzeby.

Kiedy warto przejść na pełną księgowość?

Pełna księgowość to typ obsługi odróżniany od tak zwanej uproszczonej księgowości, jak np. przygotowywanie karty podatkowej. To rozbudowana forma rozliczeń, do której obliguje konkretna wysokość przychodów oraz rodzaj działalności przedsiębiorstwa.

Do takiej obsługi klasyfikuje się między innymi spółki handlowe, samorządy i zagranicznych przedsiębiorców. Tych podmiotów jest znacznie więcej – jeśli chcesz dowiedzieć się, czy dane przedsiębiorstwo wymaga pełnej obsługi księgowej – zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto skorzystać z usług księgowych Biura Rachunkowego MKF?

Przelewy bankowe, faktury zakupu i sprzedaży, wyciągi bankowe – to tylko parę dokumentów. W naszym biurze zajmiemy się tym, jak i księgowością, która spędziłaby sen z powiek pracowników Twojej firmy. Oferujemy usługi w dowolnym obszarze. Mogą to być deklaracje podatkowe, sporządzanie sprawozdań finansowych, umów czy też zeznań rocznych na podstawie danych wynikających z ksiąg.

Przepisy dotyczące rozliczania finansów regularnie się zmieniają. Z tego powodu warto postawić na usługi specjalistów, którzy stale aktualizują swoja wiedzę. Pozwala to na uniknięcie sytuacji, w której Twoja firma nie dopełni wymaganych formalności. Za niedostarczenie konkretnych dokumentów czy nieopłacenie należnych podatków grożą bowiem wysokie kary.

Nie straszny nam żaden dokument – w Biurze Rachunkowym MKF wykonamy swoją pracę szybko i dokładnie – nawet w formie online, bez potrzeby dojazdu do biura w Gnieźnie ani w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie pytań – prosimy o kontakt.