Biuro rachunkowe w Swarzędzu

Nasze biuro rachunkowe w Swarzędzu zajmuje się kompleksową obsługą finansów firm. Prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga bowiem dokładnego zapisywania wydatków i przychodów, a także dopełniania określonych formalności związanych z płacami dla pracowników. Przepisy w tym zakresie regularnie się zmieniają, dlatego większość przedsiębiorców nie wyobraża sobie swojej działalności bez pomocy profesjonalistów. W naszym biurze rachunkowym zajmujemy się m.in.:

  • prowadzeniem ksiąg handlowych, rozchodów i przychodów,
  • prowadzeniem ksiąg podatkowych,
  • kadrami i płacami,
  • ewidencją ryczałtową,
  • RODO.

Świadczymy także wiele innych dodatkowych usług, które pozwalają na legalne prowadzenie działalności. Rozliczanie się ze swoich przychodów i odpowiednie zarządzanie płacami jest bowiem obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Powierzenie tych zadań specjalistom daje pewność, że wszystkie formalności zostaną dopełnione we właściwy sposób. Profesjonaliści orientują się bowiem w skomplikowanych i często zmieniających się przepisów.

Nasze biuro rachunkowe w Janikowie czy Swarzędzu działa na zasadach outsourcingu. Pozwala to na uniknięcie konieczności tworzenia nowego stanowiska w firmie. Takie rozwiązanie zapewnia duże oszczędności. Nie trzeba organizować procesu rekrutacji, a następnie planować pełnoetatowych zadań dla specjalisty. Zewnętrzne podmioty zajmują się zarówno pojedynczymi zleceniami, jak i stałą obsługą Twojej firmy. To bardzo wygodna i ekonomiczna opcja, chętnie wybierana przez właścicieli małych i dużych przedsiębiorstw z dowolnej branży.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie. W razie pytań służymy pomocą.